Tüm Barkod İhtiyaçlarınız için Hemen Arayabilirsiniz:

IPSP
5 Ocak

Intermec Barkod Yazıcı Servis Merkezi

Janus Barkod Teknolojileri , Intermec barkod yazıcılar konusunda gerekli eğitimleri alarak IPSP (Intermec Printer Service Partner) statüsünü kazanmıştır. Böylelikle garanti içi cihazlar , garanti dışı cihazlar ve Intermec servis paketi satın alınmış tüm cihazlar için müşterilerine teknik servis hizmeti verebilmektedir. Artık Janus Barkod , Intermec barkod yazıcılar için resmi servis noktasıdır. 

Janus Barkod Teknolojileri , bünyesinde barındırdığı uzman kadrosuyla sunduğu onarım hizmetlerini İstanbul-Maltepe adresindeki teknik servisinde sunmanın yanı sıra ülke çapında tüm müşterilerine yerinde servis ve onarım hizmetide sunabilmektedir. Arzu ederseniz cihazınızı kargo ile bize gönderebilir veya yerinde servis hizmeti alarak cihazların çalışma ortamında onarılmasını talep edebilirsiniz.

Onarım hizmetlerimiz kapsamında teslim alınan cihazınız öncelikle arıza tespiti çalışmasına tabi tutulur. Arıza tespiti sonucuna göre düzenlenen onarım onay formu tarafınıza iletilir. Bu formda cihazınızın arızasını , değişecek parçaları ve onarım maliyetlerini açıkça görebilirsiniz. Onay vermeniz durumunda cihazınız hızlıca ve güvenilir şekilde orjinal Intermec yedek parçları ile onarılır ve hızlıca çalışır durumda tarafınıza iletilir. Onay vermemeniz durumunda cihazınız teslim alındığı şekilde iade edilir.

Janus Barkod , müşterilerinin her ortamda kullanabildiği ve iş akışını doğrudan etkileyen barkod yazıcıları hızlıca ve güvenilir şekilde onarır , sunduğu periyodik bakım anlaşmaları ve 7/24 müdahale desteğiyle sisteminizin aksamadan çalışmasına destek olur. 

img