Tüm Barkod İhtiyaçlarınız için Hemen Arayabilirsiniz:

Honeywell_Logo

Honeywell

Honeywell sektöründe bir dünya devi olmak ile birlikte OTVT sektöründe birçok firmayı kendi bünyesine katarak sektörün en büyük firması olarak yerini almıştır. Sunmuş olduğu dayanıklı ve güvenilir ürünler ile tüm dünyada hizmet sunmaktadır. 

https://www.honeywellaidc.com

Intermec_logo

Intermec by Honeywell - Gold Partner - Intermec Printer Service Partner

Intermec by Honeywell, kablolu ve kablosuz otomatik veri toplama, kablosuz tanıma (RFID) ve mobil bilgi işlem sistemleri geliştirir ve üretir. Intermec, barkod okuyucular, barkod yazıcılar, mobil terminaller ve kablosuz ağ ürünlerinin satış ve teknik servis hizmetlerini sağlar.

https://www.honeywellaidc.com

DO_logo

Datamax Oneil by Honeywell

Datamax , uzun yıllardır barkod yazıcı üreten bir marka olarak hem endüstriyel şartlara dayanıklı hemde ofis tipi modeller sunmaktadır. Datamax Ürün yelpazesinde ağır sanayi şartlarında çalışabilen geniş ağızlı yazıcıların yanısıra mobil olarak kullanabileceğiniz birçok modelde bulunmkatadır.

https://www.honeywellaidc.com

Zebra_Logo

Zebra

Janus , sektörde önde gelen barkod yazıcı markalarından biri olan Zebra mobil , masaüstü ve endüstriyel barkod yazıcılar ile ilgili satış ve teknik servis hizmeti vermektedir.

https://www.zebra.com

Motorola_logo

MOTOROLA - AUTHORISED RESELLER

Kablosuz el terminallerinin ve Perakendecilere yönelik olan Motorola (Symbol) marka el tipi ve tezgah üstü barkod okuyucu ürünlerinin satış ve teknik servis hizmetlerini sağlar.

https://www.zebra.com

Psion_logo

Psion Teklogix

Psion Teklogix,  Psion PLC’nin Psion Enterprise bölümü ile Teklogix Inc.‘ın stratejik birleşmesi ile kurulmuş global bir mobil bilgi işlem çözümleri ve cihazları  tedarikçisidir. Psion Teklogix, mobil terminalleri ve kablosuz ağ  ürünlerinin satış ve teknik servis hizmetlerini sağlar.

https://www.zebra.com

Argox_logo

Argox

Ekonomik şartlarda ürün sunma hedefinde olan Argox marka barkod yazıcılarının satışı Janus tarafından sağlanmaktadır. Argox ürünlerin teknik servis hizmetleride sağlanmaktadır.

http://www.argox.com

panasonic-business-logo

Panasonic

Panasonic Toughbook, dayanıklı bilgisayar pazarının sadece lideri değil, aynı zamanda bu pazarı tanımlamıştır. 17 yıldan daha fazla süre önce piyasaya çıkan ilk modelimizle birlikte Toughbook'lar, mobil teknoloji dünyasında, kendi niş pazarlarını yaratmış, en zorlu ortamlardaki en zor şartlarda veri ve uygulamalara erişim süreçlerini yeniden tanımlamıştır.

Datalogic_logo

DATALOGIC - ACCREDITED RESELLER

Perakendecilere yönelik olan Datalogic marka el tipi barkod okuyucu ürünlerinin satış ve teknik servis hizmetlerini sağlar.

http://www.datalogic.com

Cisco_logo

Cisco

Cisco, kablolu ve kablosuz network sistemleri konusunda öncü olması, teknolojiye yön veren geliştirmeleri ve verinin güvenilir bir şekilde taşınması konusundaki eşsiz çözümleri ile sektör devi bir markadır. Ürünlerimiz içerisinde yer alan kablosuz bağlantı özelliğine sahip cihazları networkünüze kablosuz olarak bağlayabilmek için birçok projede Cisco ürünlerini kullanmaktayız.

http://www.cisco.com

TSC logo

TSC

TSC, Kendi firma ismi ile barkod yazıcı sistemleri geliştiren ve üreten bir firmadır. Janus TSC marka barkod yazıcılarının ürünlerinin satış ve teknik servis hizmetlerini sağlar.

http://www.tscprinters.com

Teklynx logo

TEKLYNX

30 yıldan fazla deneyim ile birlikte, TEKLYNX International barkod etiketleme yazılımı çözümlerinde dünyanın önde gelen geliştiricisidir. 2010 yılında, TEKLYNX yönetim ekibi Brady Corporation'dan şirketiyle çalışmaya başladı. Bu olay sahadaki iş ortaklarının büyümesini desteklerken TEKLYNX'in çok çeşitli müşterilerine daha iyi hizmet vermesini sağladı. 

https://www.teklynx.com

Toshiba logo

Toshiba

Toshiba Corporation’a bağlı bir kuruluş olan Toshiba TEC, barkod çözümleri sunan bir firmadır. 1979 yılından bu yana barkod çözümleri konusunda dünya çapında hizmet veren Toshiba TEC barkod yazıcı ürünlerinin satış ve teknik servis hizmetlerini sağlar.

https://www.toshibatec.eu

Darveen-Lg

Darveen

Darveen, 2002 yılından bu yana teknolojik donanımlar kullanarak endüstriyel dayanıklılığı yüksek liman araç terminalleri, forklift terminalleri, endüstriyel panel pc ve dayanıklı tabletler üreten, bu konuda uzmanlığını pekiştirerek kendini geliştiren bir üreticidir.

http://www.darveen.com

newland logo

Newland

TIM Logo

TIM - Thread In Motion

TIM Wear devices

denso-wave-logo

Denso

Kalite Bizim Gücümüzdür.

DENSO, Toyota Grubunun bir parçası olarak olağan üstü kalitede mobil veri yakalama ürünleri sunmaktadır. QR kodunun mucidi olarak, dünyadaki en geniş 1D ve 2D teknolojisine sahip mobil terminal ve tarayıcı serilerinden birine sahiptir.

Teklynx logo

TEKLYNX

Teklynx barkod yazılar ve diğerleri için etiket tasarım programları geliştiren bir firmadır. Janus Teklynx ‘in geliştirdiği programların satış, satış sonrası eğitim ve desteğini verir. (LabelView, CodeSoft, LabelMatrix, Sentinel ve diğer)

https://www.teklynx.com

img