Tüm Barkod İhtiyaçlarınız için Hemen Arayabilirsiniz:

15 yıl haber
10 Mart

Janus 15. Yılında

Janus Barkod Teknolojileri, Onbeş'nci yılını kutluyor. Barkod sektöründe 20 yılı aşkın deneyime sahip çekirdek kadrosuyla Janus, sektörde onuncu yılını tamamladı. Pozitif insan , positif hizmet ilkesiyle yola çıkan ve uzun yıllardır sektördeki tecrübesini pekiştirerek yoluna devam eden firmamız sürekli güncel teknolojiler ile yenilenerek müşterilerine yenilikçi çözümler sunuyor.

Barkod ile ilgili herşey sloganıyla çalışmalarının çerçevesini çizen Janus Satış öncesi ve satış sonrası desteği ile ön planda olan bir firmadır. Barkod okuyucular , barkod yazıcılar ve el terminalleri ile ilgili satış pazarlama faaliyetlerinde bulunan Janus, satmış olduğu tüm ürünlerin teknik servis hizmetini kendi bünyesinde sağlayabilmektedir. Tüm cihazlar ile ilgili sahada servis hizmeti ve periyodik bakım anlaşmaları ile sisteminizin 7/24 aksamadan çelışır şekilde olmasını sağlamaktadır.

Aynı zamanda satışı gerçekleştirilen barkod yazıcılarda kullanılmak üzere etiket-ribon gibi sarf malzemeleri konusunda da müşterilerine çözümler sunmaktadır. Yüksek ısılara dayanıklı etiket-ribon veya ağır yıkama şartlarına dayanıklı yıkama talimatı gibi farklı ihtiyaçlara uygun ürünler sunarak zorlu şartlarda etiketleme çözümleri üretebilmektedir.

Düşük seviye , orta seviye veya yüksek seviye endüstriyel dayanıklılık gerektiren tüm ortamlarda kullanılmak üzere barkod çözümleri sunan Janus bir telefon kadar uzağınızda.

img